با حکم وزیر علوم؛ سرپرست پژوهشگاه رنگ منصوب شد

۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۰:۱۴ اخبـــار پژوهشگاه
تعداد بازدید:۵۸۱

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر زلفی‌گل در حکم انتصاب خطاب به دکتر تاجیک آورده است؛ 
نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی و بنا بر پیشنهاد معاون محترم پژوهشی به موجب این حکم به سمت «سرپرست پژوهشگاه رنگ» منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود با پیروی از آموزه‌های اسلامی، مبانی علمی و روحیه انقلابی و راهبردهای اساسی دولت مردمی و جلب همکاری استادان، مدیران و کارکنان گرامی (یاوران علمی) آن پژوهشگاه، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید.
توفیق روزافزون جنابعالی را در پیش‌برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.
دکتر تاجیک متولد ۱۳۴۴ بوشهر، دارای دکترای شیمی آلی از دانشگاه شیراز و عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان با مرتبه دانشیاری است. از سوابق اجرایی وی می‌توان به ریاست دانشگاه خلیج فارس به مدت ۶ سال، رایزن علمی و سرپرست دانشجویان ایرانی در مالزی و کشورهای جنوب شرقی آسیا و مدیر گروه علمی دانشگاه گیلان اشاره کرد.
از دکتر تاجیک بیش از ۶۰ مقاله علمی و پژوهشی در مجلات نمایه شده در ISI منتشر و ۱۰۰ مقاله نیز به صورت کنفرانس ارائه شده است.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین در نامه‌ای جداگانه از خدمات دکتر زهرا رنجبر در مدت ۶ سال تصدی ریاست این پژوهشگاه قدردانی کرد.
 

کلید واژه ها: دکتر حسن تاجیک دکتر زلفی‌گل وزیر علوم