اخبار

عقد تفاهم نامه پژوهشگاه رنگ و انجمن سرامیک ایران

عقد تفاهم نامه پژوهشگاه رنگ و انجمن سرامیک ایران جدید گالری

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه رنگ، در روز دوشنبه مورخ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ در نشست مشترکی که میان مهندس زجاجی رییس هیات مدیره انجمن سرامیک ایران و دکتر حسن تاجیک ریاست پژوهشگاه رنگ برگزار گردید، تفاهم نامه مشترک میان طرفین به امضا رسید.

ادامه مطلب
کسب دکترای رشته مهندسی پلیمر- رنگ توسط پژوهشگر پژوهشگاه رنگ

کسب دکترای رشته مهندسی پلیمر- رنگ توسط پژوهشگر پژوهشگاه رنگ جدید گالری

محققان پژوهشگاه رنگ موفق به طراحی و ساخت سامانه‌های پوششی مختلف پایه اپوکسی و اپوکسی سیلیکون در حضور بازدارنده خوردگی بر پایه اکسید گرافن اصلاح شده با چارچوب‌های فلز/آلی پایه روی با ویژگی حفاظتی طولانی مدت شدند. به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه رنگ، دکتر محمد رمضان زاده کراتی در ارتباط با این طرح گفت:

ادامه مطلب
حضور پژوهشگاه رنگ در آیین رونمایی از محصول فوم مصرفی در صندلی خودرو  در شرکت طیف سایپا

حضور پژوهشگاه رنگ در آیین رونمایی از محصول فوم مصرفی در صندلی خودرو در شرکت طیف سایپا گالری

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه رنگ، در روز سه شنبه مورخ ۹ اسفند ۱۴۰۱ از محصول فوم مصرفی در صندلی خودرو در شرکت طیف سایپا رونمایی شد. این محصول قبلا به طور کامل وارداتی بوده و اکنون شرکت دانش بنیان پتروشیمی کارون به ‌عنوان تولیدکننده ایزوسیانات‌ها، با داخلی‌سازی این محصول انقلابی را در کشور محقق کرد که کاهش ارزبری را برای این شرکت در پی داشت.

ادامه مطلب
ٰبرگزاری کارگاه آموزشی پوشش های سطح: اصول کلی، کنترل کیفیت و بازرسی در پژوهشگاه رنگ

ٰبرگزاری کارگاه آموزشی پوشش های سطح: اصول کلی، کنترل کیفیت و بازرسی در پژوهشگاه رنگ گالری

با همکاری واحد امور فناوری و گروه پژوهشی پوششهای سطح و خوردگی، کارگاه آموزشی با عنوان "پوشش های سطح : اصول کلی، کنترل کیفیت، و بازرسی" به مدت دو روز از تاریخ اول لغایت دوم اسفندماه ۱۴۰۱ در محل پژوهشگاه رنگ برگزار شد. 

ادامه مطلب
انتخاب عضو هیأت علمی پژوهشگاه رنگ به عنوان پژوهشگر جوان برجسته مهندسی شیمی سال ۱۴۰۱

انتخاب عضو هیأت علمی پژوهشگاه رنگ به عنوان پژوهشگر جوان برجسته مهندسی شیمی سال ۱۴۰۱

هرساله همزمان با تولد خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندسی، آئین گرامیداشت روز مهندسی و تجلیل از برگزیدگان مهندسی کشور، منتخب فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران و به همت گروه علوم مهندسی این فرهنگستان برگزار می گردد.

ادامه مطلب
بازدید ریاست محترم مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و هیات همراه از پژوهشگاه رنگ

بازدید ریاست محترم مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و هیات همراه از پژوهشگاه رنگ گالری

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه رنگ در روز سه شنبه مورخ ۲ اسفندماه ۱۴۰۱ در راستای گسترش همکاری های علمی، پژوهشی و فناوری و استفاده از پتانسیل‌های طرفین در رفع نیازها و بهبود فرایندهای موجود در کشور، پژوهشگاه رنگ میزبان ریاست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی و هیئت همراه بود.

ادامه مطلب
برگزاری مراسم جشن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پژوهشگاه رنگ

برگزاری مراسم جشن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پژوهشگاه رنگ گالری

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه رنگ، همزمان با روز ۲۲ بهمن ماه، جشن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در پژوهشگاه با حضور ریاست پژوهشگاه، معاونان ایشان، اساتید و همکاران پژوهشگاه در روز چهارشنبه ۱۹ بهمن ماه ۱۴۰۱ در محل سالن آمفی تئاتر برگزار گردید.

ادامه مطلب