اخبار

جایگاه پژوهشگاه رنگ در ایران و خاورمیانه بر اساس نظام رتبه بندی جهانی Scimago

جایگاه پژوهشگاه رنگ در ایران و خاورمیانه بر اساس نظام رتبه بندی جهانی Scimago جدید

در آخرین نتایج به دست آمده در سال ۲۰۲۴ از این پایگاه، پژوهشگاه رنگ در رتبه نخست پژوهشگاه‌های دولتی در کشور و در رتبه ششم در خاورمیانه قرار گرفته است. تصاویر ذیل برگرفته از وبسایت سایمگو به ترتیب نمایانگر جایگاه پژوهشگاه رنگ در میان موسسات پژوهشی دولتی ایران و موسسات پژوهشی در خاورمیانه است.

ادامه مطلب
زمان تحقق وعده صادق فرا رسید

زمان تحقق وعده صادق فرا رسید جدید

حمله قهرمانانه موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع تروریستی نیرو‌های اسرائیلی اشغالگر و تروریست، در دفاع از عزت و عظمت ایران و اسلام، به عنوان گامی نخست در انتقام خون سردار رشید اسلام شهید سپهبد "حاج قاسم سلیمانی" و همرزمانش که همزمان با ساعات شهادت سردار شهید صورت گرفت را به ملت انقلابی ایران، محور مقاومت وعلی الخصوص خانواده معظم شهدا وایثارگران و همکاران عزیز در پژوهشگاه رنگ تبریک عرض مینماییم

ادامه مطلب
کسب عنوان رابط برگزیده شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبری توسط کارشناس پژوهشگاه رنگ

کسب عنوان رابط برگزیده شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبری توسط کارشناس پژوهشگاه رنگ

رابطین مراکز آزمایشگاهی و تحقیقاتی، پلی ارتباطی میان مخاطبان آزمایش‌ها و مخاطبان هستند. رابطین، بخش مهم و اثربخش در زیست‌بوم شبکه آزمایشگاهی‌ فناوری‌های راهبردی به شمار می‌روند که نقشی اجتناب‌ناپذیر را در توسعه همکاری بین مراکز، متقاضیان خدمات آزمایشگاهی و شبکه ایفا می‌کنند

ادامه مطلب
برگزیدگان طرح صنعتی برتر، همکاری با جامعه و صنعت و کتاب سال ۱۴۰۲

برگزیدگان طرح صنعتی برتر، همکاری با جامعه و صنعت و کتاب سال ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه رنگ، مراسم پایانی « چهل ‌و یکمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران و سی ‌و یکمین جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» در روز چهارشنبه مورخ ۱۸ بهمن‌ماه ۱۴۰۲ با حضور رئیس‌جمهور در تالار وحدت برگزار شد. جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی محصول انقلاب اسلامی است و عمرش نزدیک به عمر انقلاب است.

ادامه مطلب
مراسم جشن مبعث، دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن در پژوهشگاه رنگ برگزار شد

مراسم جشن مبعث، دهه فجر و یوم الله ۲۲ بهمن در پژوهشگاه رنگ برگزار شد گالری

همزمان با دهه فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران جشن با شکوهی در روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۲، با حضور دکتر تاجیک ریاست پژوهشگاه رنگ، معاونین ایشان، مدیران و اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان پژوهشگاه در محل سالن اجتماعات برگزار شد.

ادامه مطلب
کسب رتبه دوم دانشگاهها، موسسات پژوهشی ایران و مراکز آموزش عالی کشور توسط پژوهشگاه رنگ بر اساس نظام رتبه بندی (ISC)

کسب رتبه دوم دانشگاهها، موسسات پژوهشی ایران و مراکز آموزش عالی کشور توسط پژوهشگاه رنگ بر اساس نظام رتبه بندی (ISC)

پایگاه استنادی جهان اسلام رتبه بندی دانشگاه‌ها، مؤسسات پژوهشی، پژوهشگاه‌ها، پارک های علم و فناوری و مراکز آموزش عالی کشور را اعلام کرد. بر اساس ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۱ این پایگاه، پژوهشگاه رنگ رتبه دوم را به خود اختصاص داده است.

ادامه مطلب
برگزاری نشست هم اندیشی سیاست و مدیریت دارایی های فکری در پژوهشگاه رنگ

برگزاری نشست هم اندیشی سیاست و مدیریت دارایی های فکری در پژوهشگاه رنگ گالری

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه رنگ نشست هم اندیشی در خصوص آشنایی با مالکیت فکری در حوزه بین الملل با همکاری دفتر فناوری پژوهشگاه و با حضور اعضای هیات علمی و کارشناسان پژوهشی پژوهشگاه رنگ در محل سالن جلسات برگزار گردید.

ادامه مطلب
بازدید معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از پژوهشگاه رنگ

بازدید معاون پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از پژوهشگاه رنگ گالری

دکتر پیمان صالحی معاون پژوهشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از زیر ساخت‌های آموزشی، پژوهشی و آزمایشگاههای پژوهشگاه در روز دوشنبه مورخ ۲۵ دیماه ۱۴۰۲ بازدید به عمل آوردند. به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه رنگ، دکتر صالحی ضمن نشست مشترک با دکتر تاجیک ریاست، هیأت رئیسه، اعضای هیات علمی و کارکنان، از روند پیشرفت این پژوهشگاه در تمامی حوزه ها ابراز خرسندی نمودند‌.

ادامه مطلب