حضور پژوهشگاه رنگ در بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار

۲۲ آذر ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۴ اخبـــار پژوهشگاه
تعداد بازدید:۸۱

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه رنگ، هفته پژوهش و فناوری سال ۱۴۰۰ با شعار (پژوهش و فناوری، پشتیبان تولید) از ۲۰ الی ۲۶ آذرماه در سطح ملی برگزار می گردد.
یکی از رویدادهای مهم هفته پژوهش و فناوری برگزاری بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار است که همزمان با نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی از تاریخ ۲۳ الی ۲۶ آذرماه، شاهد برگزاری آن خواهیم بود و پژوهشگاه رنگ در سالن شماره ۵، غرفه ۲، از ساعت ۸ الی ۱۵ در خدمت بازدیدکنندگان عزیز خواهد بود.
بر این اساس روزهای هفته پژوهش و فناوری به این شرح نامگذاری شده است؛
۲۰ آذرماه که نخستین روز هفته پژوهش و فناوری است به نام " پژوهش و فناوری، مدرسه و دانشگاه" نامگذاری شده است و نواختن زنگ پژوهش در مدارس و معرفی دانش آموزان برتر پژوهشگر از مهمترین برنامه‌های این روز است.
یکشنبه ۲۱ آذرماه، دومین روز این هفته "پژوهش و فناوری؛ توسعه مرجعیت و دیپلماسی علمی" عنوان انتخاب شده برای این روز است و دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری برنامه‌های اختصاصی خود را در این روز انجام می دهند.
روز دوشنبه ۲۲ آذرماه سومین روز هفته پژوهش و فناوری امسال ، روز "پژوهش و فناوری؛ پشتیبانی و مانع‌زدایی از تولید " است.
عنوان انتخاب شده برای روز سه شنبه ۲۳ آذرماه و چهارمین روز، "پژوهش، فناوری و اثربخشی اجتماعی" است و آیین افتتاح بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار در این روز برگزار می‌شود.
روز چهارشنبه ۲۴ آذرماه که پنجمین روز هفته پژوهش و فناوری است با عنوان" پژوهش، فناوری، علوم انسانی و علوم پایه" نامگذاری شده است و در برنامه‌های این روز بر توسعه علمی و مشارکت در پاسخگویی به نیازهای جامعه تاکید می‌شود.
روز پنچشنبه ۲۵ آذرماه که روز ملی پژوهش است با عنوان "بزرگداشت پژوهشگران و فناوران" نامگذاری شده است و پژوهشگران و فناوران برتر کشور در این روز معرفی و تجلیل می‌شوند.