English

آرشيو خبرهاي موسسه

نتایج رتبه بندی سال ۹۵ - ۹۴ دانشگاهها و موسسات پژوهشی کشور منتشر شد و دانشگاههای تهران، صنعتی شریف، هنر اسلامی تبریز، علوم پزشکی تهران و پژوهشگاه دانشهای بنیادی در جمع برترین ها قرار گرفتند.
دکتر مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری طی نامه ای از تدوین و ارسال برنامه عملیاتی موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش به آن وزارت ابزار تشکر و قدردانی کردند.
دوره آموزشي اطفاء حريق توسط واحد ايمني و بهداشت موسسه جهت كاركنان در ايستگاه آتش نشاني هروي برگزار گرديد كه در اين دوره كارشناس ايستگاه مذكور جناب آقاي گرجي درخصوص نحوه ‌ي استفاده از كپسول هاي آتش نشاني و موارد ايمني در هنگام آتش سوزي توضيحاتي را ارائه نمودند.
دوره آموزشي كاليبراسيون عمومي توسط مركز آموزش و تحقيقات صنعتي ايران توسط جناب آقاي مهندس رضا جاويدنيا برگزار گرديد. اين دوره در تاريخ هفدهم و هجدهم اسفندماه 95 به مدت شانزده ساعت جهت كارشناسان آزمايشگاه ها در محل سالن اجتماعات موسسه تشكيل شد.
جلسه نهایی کمیته فناوری موسسه در سال 1395 به منظور بررسی طرحهای منتخت فناورانه با حضور ریاست موسسه و جناب آقای دکتر گلکار مدیرعامل شرکت آتش پدید، دکتر فریدون محمدی عضو هیات علمی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران، مهندس اکبر قنبرپور رئیس مرکز فن بازار ملی ایران و مهندس دهقانی منش مدیر اجرای شرکت بوم رنگ برگزار گردید.
در ایران، روز 15 تا 22 اسفند ماه به عنوان “هفته منابع طبیعی” نامگذاری شده است که نخستین روز این هفته یعنی 15 اسفند “روز ‌درختکاری‌” است و مردم با حضور در پارک ها، جنگل ها و اقصی نقاط شهر اقدام به کاشت نهال های جوان می کنند.
پروفسور زهرا رنجبر ریاست موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش در دومین همایش ملی آتش نشانی و ایمنی شهری که در تاریخ 4 و 5 اسفندماه 95 در مرکز همایش های بین المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار گردید، سخنرانی نمودند.
در دوره آموزشی ضمن خدمت "محیط زیست و دولت سبز" برای تعدادی از همکاران موسسه، مفاهیم دولت سبز تبیین شد.
دومین همایش ملی علوم و فناوری چاپ ایران در اسفندماه برگزار گردید. این همایش ملی به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی و با موضوع «نقش صنعت چاپ در توسعه پایدار» با حضور صاحب نظران، اساتید و علاقمندان علوم و فناوری چاپ برگزار گردید.
چهارمین نشست سراسری مدیران حراست موسسات پژوهشی، پژوهشگاهها و پارک های علمی- فناوری در تاریخ 1 اسفندماه 1395 به مدت یک روز در موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش برگزار گردید.
پروفسور زهرا رنجبر رياست موسسه پژوهشي علوم و فناوري رنگ و پوشش روز سه شنبه 26 بهمن ماه با حضور در برنامه چرخ (شبكه چهار سيما)، توضيحات مبسوطي را در زمينه هاي مختلف و آخرين فناوري هاي پوشش هاي ضد حريق ارائه نمودند.
در اين همايش نقش صنعت چاپ در توسعه پايدار مورد بررسي قرار خواهد گرفت. ضمناً علاوه بر همايش کارگاه هاي آموزشي با عناوین متنوع از جمله چاپگرهاي سه بعدي؛ نوين بسته بندي، برندينگ، گرافيك و غيره نيز از برنامه های مي باشد.
به گزارش روابط عمومی موسسه، مراسم معنوی و پربرکت زیارت عاشورا و مرثیه سرایی به مناسبت ايام فاطميه در روز چهارشنبه مورخ 95/11/20، ساعت 8 صبح در امامزاده پنج تن لويزان با همكاري واحد بسيج و فرهنگي موسسه برگزار گردید.
همزمان با فرارسيدن سالروز پيروزي انقلاب اسلامي، بسيج موسسه با همكاري واحد فرهنگي اقدام به برگزاري مسابقات ورزشي دارت، تنيس روي ميز، شطرنج و طناب كشي ويژه همكاران نمود. در اين مسابقات كه در نمازخانه موسسه و در دو بخش آقايان و بانوان برگزار گرديد، تعداد كثيري از همكاران شركت كردند و در پايان به نفرات برتر هدايايي به رسم يادبود اهدا گرديد.
به مناسبت سالروز پيروزي انقلاب اسلامي و ايام الله دهه فجر، روز يكشنبه مورخ هفدهم بهمن ماه اردوي تفريحي با همت واحد فرهنگي موسسه به سرپرستي آقاي دكتر رضا اميني برگزار گرديد.
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش می باشد. 2016 ©
طراحي پرتال|طراحي پورتالطراحي پرتال (طراحي پورتال): آرانا نتورک